رزرو هتل خوب چقدر در موفقیت سفرمان موثر است ؟

رزرو هتل

رزرو هتل

رزرو هتل چقدر در موفقیت سفرمان موثر است ؟ یکی از مهمترین ملزومات سفر اقامتی امن و راحت توام با آسایش و لذت است. موارد بسیاری را برای یک هتل خوب می توان برشمرد که می تواند لحظات آرام و راحتی را برایتان در سفر فراهم کند. در ادامه می توانیم به برخی از این موارد اشاره کنیم :

 • امکانات داخلی هتل مانند تخت و تشک، مبل، یخچال، تلوزیون، گاز رومیزی، هود، فرش، میزناهارخوری، حمام و توالت بایستی در بهترین کیفیت ممکن و در لحظه قابل استفاده صحیح باشد.
 • سیستم سرمایش و گرمایش هتل باید کاملا سالم و در بهترین حالت کارایی خود باشد. مثلا کولر موجود در واحد بایستی از نوع بی صدا باشد تا مخل استراحت و آرامش میهمان نشود.
 • واحدها بطور روزانه نظافت شوند و ملزومات بهداشتی واحد مانند مایع دستشویی، مایع ظرفشویی، شامپو و صابون، حوله یکبار مصرف، ملحفه و روبالشی تمیز در دسترس میهمان قرار داده شود.
 • پنجره ها و دیوار واحد عایق صدا باشند تا هنگام استراحت سر و صدای محیط، مزاحمتی برای میهمانان فراهم نکند.
هتل شمس زیباکنار
هتل شمس زیباکنار

رزرو هتل ساحلی

تمام مواردی که گفتیم در جلب رضایت میهمان و تامین آسایش وی اهمیت حیاتی دارد. علاوه بر آن مواردی دیگری نیز هست که بایستی در رزرو هتل مورد توجه قرار گیرد. بد نیست که با هم این موارد را نیز مرور کنیم :

 • لابی هتل در واقع پیشانی هتل است. شما و همراهانتان در ابتدای ورود با لابی هتل مواجه می شوید. اینجاست که اولین ذهنیت در مورد هتل و کیفیت آن برای شما شکل می گیرد. بنابراین هنگام رزرو هتل به تصاویر و فیلم های لابی هتل دقت کنید.
 • مسئول پذیرش یا رزروشن اولین فردی است که در هتل با شما برخورد خواهد کرد. یک رزروشن خوب و حرفه ای می تواند درک کند که شما پس از طی مسافتی که پیموده اید اکنون خسته و با روحیه پایین تر از او داخل هتل شده اید. گفتمان خوب، چهره شاد و بشاش و ظاهر آراسته رزروشن می تواند حس خوبی را در شما ایجاد کند. برخی از هتل ها اطلاعات کاملی را درباره رزروشن خود در سایت هتل به شما ارائه می دهند. به این مورد نیز دقت کنید.
 • حیاط هتل نیز بسیار در کیفیت اقامت شما موثر است. امکانات حیاط شامل آلاچیق، فضای سبز، محل بازی کودکان، درختان و گل های زیبا و امکانات ورزشی و رفاهی، برای شما و همراهانتان حس رضایت و آرامشی ایجاد خواهد کرد. در واقع هرچقدر این امکانات بیشتر و با کیفیت بهتر باشد همراهانتان شما را بخاطر انتخاب یک هتل خوب خواهند ستود.
رزرو هتل رایگان
رزرو هتل رایگان

هتل خوب رو همین حالا رزرو کن

دوست خوبم همین حالا می تونی با تلفن مستقیم من تماس بگیری و با گفتن این کد مخصوص ( H.S403420 ) یه تخفیف عالی بابت رزرو و استفاده از امکانات منطقه آزاد کاسپین از هتل دریافت کن ::

 1. کارت تخفیف بزرگترین آکواریوم شمال کشور
 2. کارت تخفیف تفریحات دریایی شامل : اسکی روی آب، اسکوتر، پاراسل، قایق سواری و …
 3. کارت تخفیف بزرگترین کارتینگ شمال کشور
 4. کارت تخفیف خرید از مجتمع های منطقه آزاد کاسپین
 5. کارت تخفیف کمیسیون معاملات ملکی شما در منطقه زیباکنار

 

همین حالا با من تماس بگیر

34478460 – 013 

مدیر داخلی هتل شمس : شایان اسلامی

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه
close vindow

رزرو هتل زیباکنار

رزرو هتل زیباکنار
رزرو هتل زیباکنار
یه هتل رزرو کن از تمام امکانات منطقه آزاد با تخفیف استفاده کن

 32112642 – 013

از تمام ایران و جهان مسافر داریم ما !!!